FacebookInstagramYouTube

STRABAG Rail MILADATLON kvadriatlon SUP

Označení kategorií závodů KSUP

Distance: 0,5 km plavání – 2 km SUP (2 x okruh) – 16,8 km MTB – 5,4 km běh (2 x okruh)

Věkové kategorie: ženy / muži 18 + [rozhodný je rok narození, tj. ročníky < 2006 včetně ]

StartovnéV ceně startovného je zahrnuto - viz ZDE

V rámci registrace si můžete objednat guláš s chlebem + alko/nealko nápoj. Obojí je součástí Vámi uhrazeného startovného. Nabídka objednávky jídla a pití je omezena počtem 130 objednávek.

Můžete využít bezúplatného zapůjčení paddleboardu od Tambo - Půjčovna paddleboardů - paddleboardtrips.eu, od počátku partnera Miladatlon. INFO - kontakty

Registrace. V rámci 1. vlny registrací, tzn. do 31. 5. 2024, si můžete objednat funkční triko MILADATLON 2024  - vizualizace, cena a velikosti. Bezplatná přeregistrace závodníka je možná do 11. 8. 2024.

Doprava: V lokalitě jezera Milada platí zákaz vjezdu motorových vozidel. Neplatí pro vozidla závodníků, kteří mají vjezd povolen na základě registrace do závodů MILADATLON a MČR v TRT lékařů. Závodníci parkují vozidla v zázemí závodů MILADATLON, tj. na louce v blízkosti DEPA.

Časový harmonogram závodního dne

Barva startovního čísla a plavecké silikonové čepičky STRABAG Rail MILADATLON kvadriatlon KSUP

Značení tratí STRABAG Rail MILADATLON kvadriatlon SUP - MTB červená barva | běh zelená barva | v depu šedá barva

Mapa STRABAG Rail MILADATLON kvadriatlon SUP... pohyb po tratích po směru hodinových ručiček

Klikni pro tisk mapy

Aktivní výškopisy "v mobilu přepni na zobrazení pro PC"
plavání - 1 x okruh = 0,5 km | SUP - 2 x okruh = 2 km | MTB - 1 x okruh =  16,8 km | BĚH - 2 x okruh = 5,4 km

GPS MTB ke stažení GPS BĚH ke stažení

Popis tratí STRABAG Rail MILADATLON kvadriatlon

Startujete v blízkosti KSUP depa z hluboké vody vyrovnaní dle pokynů startéra na motorové lodi. Plavete po směru hodinových ručiček distanci ve tvaru písmene U. Oranžové bóje obplavete na pravou ruku. Z vody vylezete u schodů. Po absolvování plavecké distance vyběhnete krátký zatravněný svah k MTB depu. Před vstupem do MTB depa je změřen čas plavecké distance.

Z MTB depa vyběhnete mezerou v jeho pravém (při pohledu od jezera) podélném oplocení = určeno výhradně pro kvadriatlonisty. Běžíte do SUP depa, berete Váš paddleboard a absolvujete 2 okruhy pádlové disciplíny. Distance je vyznačena oranžovou válcovou 2 m bójí u břehu a vzdálenou válcovou žlutou 2 m bójí. Bóje obeplujete vždy na levou ruku. Plavidlo odložíte zpět do SUP depa, vyběhnete krátký zatravněný svah a přes měřící místo (vstup) vběhnete do MTB depa. Tím máte změřený čas pádlové disciplíny.

Od výstupu z MTB depa je měřen čas MTB distance závodu. Z depa vyběhnete vpravo, na kolo naskočíte za občerstvovací stanicí č. 1. Konec území vedení kola je vyznačen žlutými kužely a značkou cyklisty - jedná se o shodný MTB okruh pro kat. závodů MT HERO, MILADATLON LONG a KVADRIATLON. Trasa je značená šipkami obsahujícími červené pole a ikony cyklisty. Větší část MTB okruhu je společná pro všechny kategorie závodů MILADATLON. Absolvujete 1 okruhPo absolvování okruhu seskočíte z kola na úrovni vyznačené žlutými kužely a značkou zákazu vjezdu cyklistů. Vyběhnete krátký zatravněný svah směrem k MTB depu a vběhnete do depa. Povrch tratě je cca z 1/2 štěrkový a z 1/2 hliněný nebo zatravněný. Trať je cca ze 2/3 délky vedena v otevřeném terénu. Počítejte s možností jízdy proti větru či s bočním větrem. Hákování je povoleno. Čas absolvování MTB distance je změřen před vstupem do MTB depa.

Od výstupu z MTB depa je měřen čas běžecké distance závodu včetně mezičasů jednotlivých Vámi absolvovaných běžeckých okruhů. Z MTB depa vyběhnete vlevo k občerstvovací stanici č. 2 a dále na trať běhu. Běžíte 2 okruhy. Okruh běhu pro kategorie závodů MILADATLON KVADRIATLON je značený šipkami obsahujícími zelené pole a ikony běžce. Při náběhu do 2. okruhu máte možnost využít nabídku občerstvovací stanice č. 2. Trasa okruhu je vedena po šterkových cestách a travnatém povrchu. Dva krátké úseky vedou po asfaltu.

V celém území jezera Milada platí zákaz vjezdu motorových vozidel.

Kategorie závodů

 • Žáci Z8: 0,05 - 3,6 - 1,1 [km]
 • Žáci Z11 a Z14: 0,10 - 5,3 - 2,2 [km]
 • SHORT: 0,25 - 12,7 - 2,8 [km]
 • MIDDLE: 0,5 - 28,3 - 5,6  [km]
  vč. štafet
 • MIDDLE lékaři: 0,5 - 16,8 - 5,6  [km]
  vč. štafet
 • LONG: 1,5 - 33,6 - 8,4 [km]
 • KVADRIATLON: 0,5 - 2 - 16,8 - 5,6 [km]
 • HERO: 2,25 - 67,20 - 20,76 [km]

Kudy na start závodů ?
Google mapa | Mapy.cz

Zobrazit na mapě