FacebookInstagramYouTube

Náš tým

Kája - David - Kamča

Kája - David - Kamča

Kája a David - moderátoři a sporťáci. Kamča - lektorka aerobiku pro děti a mláděž. Vede rozcvičky malých triatletů. Všichni tři jsou neodmyslitelnou součástí týmu Miladatlon.

Jarda

Jarda

Bývalý úspěšný automobilový závodník, kamarád, který nezkazí žádnou legraci. Jeho srdce, mimo jiné, bije pro ústecký hokej. Hlavní aktér zajištění dopravy všeho potřebného materiálu do dejiště závodů. Na základě dlouholetých praktických zkušeností je připraven vyladit vaše "závodní motory" :-).

Jarda - Kóťa

Jarda - Kóťa

Tvrďák, bývalá opora ústeckého žákovského a dorosteneckého HC Slovan. Gólman, který se nezalekne tvrdé rány od modré. Pravá ruka Jardy a tak i díky Kóťovi bude v den startu veškerý matroš tam, kde má být.

Jirka - Švejdys

Jirka - Švejdys

Hráč šestkového volejbalu, ani beach volejbal mu není cizí, hokejista, fotbalista, tenista, házenkář, lyžař, horský cyklouš, také horolezec a příležitostný paragán, zkrátka „džífo“, ale především fajn kamarád a neskutečný bavič.

Jura

Jura

"Starý šedivý vlk", otec myšlenky, tahoun, který když se do nečeho zakousne, tak nepustí. U Jury platí, co na srdci, to na jazyku.

Lída

Lída

Pěší turistika, rekreační cyklistika a sjezdové lyžování jsou aktivity, které ji baví. Lídu zcela jistě zastihnete při organizaci akreditace "závoďáků" do závodů Miladatlon.

Terča

Terča

Stále vysmátá a optimisticky naladěná máma tří dětí. Téměř nic ji nerozhází a když přece, pak nalezne okamžitě bravurní řešení. Jakýkoliv sport jí není cizí, protože aktivní pohyb je její přirozeností.

Verča

Verča

Volejbalistka, vyznavačka sportů všeho druhu. Usměvavá, pozitivně naladěná holka do každého počasí. Nezkazí žádnou legraci, je týmovou hráčkou. Jako profesionální fyzioterapeut ví nejlépe, jak je soustavný pohyb našim tělesným schránkám prospěšný.

Zdenda

Zdenda

Nezdolný sporťák, který si bez aktivního pohybu neumí život ani představit. Ohromný srdcař, který dává jen zřídka svoje emoce na odiv. Výborný kamarád, chlap do nepohody. Moc toho nenamluví, ale když něco řekne, tak je to většinou "perla k uřehtání".

Kategorie závodů

Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1
0,1-5,3-2,2
Triatlon short 0,25-12,7-2,8
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 vč. štafet
Triatlon long 1,5-33,6-8,4
Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 vč. štafet

Jak se dostanete na start ?

Zobrazit na mapě