FacebookInstagramYouTube

Mgr.Kamila Turková

« zpět na seznam

Mgr.Kamila Turková

Partnerem týmu Miladatlon se stala vždy veselá a usměvavá Kamila Turková. Mimo jiné pětinásobná vicemistryně světa ve sportovním aerobiku, zkrátka sporťanda tělem i duší.

Pod Kamčiným vedením budou mít zejména závodnice a závoďáci žákovských kategorii možnost přímo "na place" před závodem zahřát svaly, rozhýbat úpony a nažhavit závodní motory.

Kamčo, díky, že s námi táhneš za jeden provaz!


  • Kamča o sobě 

Narodila jsem se v Ústí nad Labem. Zde jsem také vystudovala Univerzitu J. E. Purkyně (obor Tělesná výchova a společenské vědy) V současné době pracuji jako učitelka na II. stupni ZŠ v Ústí n. L. a jako lektorka aerobiku pro děti a mláděž.

Moji aktivitou na prvním místě je rozhodně sport. Od 9 let jsem se věnovala sportovnímu aerobiku na vrcholové úrovni. Nyní se aerobiku věnuji pouze rekreačně a přidala jsem další sporty: kolo, snowboard, in-line brusle, beach volejbal, při vhodném počasí i běh.


 Mgr.Turková - osobní trenér


  • Miroslav Vlach ve svém čánku "SKROMNÁ KAMILA BY MOHLA VYPRÁVĚT" publikovaném dne 7.10.2018 na webu primabehy.cz napsal:

"Nedávno jsem objevil další šedou myšku, která miluje startovní číslo na těle. Kamila Turková od devíti let dělala sportovní aerobik a dotáhla to až na Mistrovství světa. Doma má pět stříbrných medailí, nejdál byla v Austrálii. Dal jsem si tu práci a vyhledal na YouTube poslední její skladbu, kde na jedné ruce děla kliky a ve strhujícím tempu dohání propocené rozhodčí k zoufalství. Nejen v tomto sportu toho dokázala dost. Učitelka, osobní trenérka, instruktorka, sympatická slečna. Jak sama říká, běhá pro radost s partou lidí, kterým předává své zkušenosti Pepa Procházka. Až zase někde rozhýbe školáky před startem závodu svou nápaditou skladbou, vzpomeňte si na tyhle řádky. Je opravdu moc dobrá! Na fotce nejsou vlaječky ze zámořského parníku, to jsou cvičební úbory úspěšné reprezentantky."

Kategorie závodů

Triatlon žáci 0,05-2,5-1 a 0,1-5-2
Triatlon short 0,25-11-2,5
Triatlon middle 0,5-20-5 vč. štafet
Triatlon long 1,5-32-10
Kvadriatlon 0,5-2-20-5 vč. štafet

Jak se dostanete na start závodů Miladatlon 2019?

Zobrazit na mapě