FacebookInstagramYouTube

Fly Heli aneb Miladatlon 2023 z paluby vrtulníku

Fly Heli - Igore,
za závodnice a závodníky, za členky a členy týmu Miladatlon, DĚKUJEME!

Video od Viki - záznam téměř celého letu vrtulníkem Fly Heli

Zveřejnil jsem 10. 7.2023

... událo se „někdy“ v květnu a 5. 6. jsem to „rozštípnul“, viz níže ...

… aneb borky a borci, někteří z Vás, kteří vystoupáte na bedně MT2023 nejvýš, budete se moci za odměnu „vrtulit“…

Vrtulník Robinson R44 „se přivrtulí“ z domovské stojánky v Roudnici n. L. … mrkni, čti.

„Přiletěla“ mi nabídka pro Vás, závoďačky a závoďáci, kterou jsem nemohl odmítnout, byť „v obavách“, že se tak letošní „miladatlonní hemžení“ může lehce „zvrhnout“ laughv letecký den nad ústeckým Jadranem, Českým středohořím, hradem Střekovem, údolím Labe třeba až k Portě Bohemica.

Drnčí mi „telefén“, ozve se mně neznámý hlas. Znáš to, následuje zdvořilostní úvod, vzájemná „oťukávačka“ a ejhle, „docvaklo mi“. „Vrtule“ je to, oč tu „fičí“. Dáváme si spicha a pilot nejen „vrtule“ cca praví: Mohu ti nabídnout „vrtulení“ pro závoďáky STRABAG Rail MILADATLON 2023. Co ty na to? „No ty kráso“, to je nabídka, která se neodmítá, že jo (?) … Beru!

Odměnění obdrží na stupních vítězů vouchery a vězte, pokud byste se nestihli „odvrtulit“ po vyhlášení výsledků MT2023, budete se moci dostavit k mašině v jiném termínu na její domovské stojánce či jinde.

Závoďáci, již víte, že se mi příčí dělat ze závodů „pouťovou zábavu“ a tak to na MT také nikdy nebude, „páč“ terénní triatlon a kvadriatlon je to, oč „na miladatlonním place běží“. Možnost Vašeho „vrtulení“  je ovšem jiná „liga“, to je jasan.

Jakmile jde o „vrtule“, pokouší se o mě „dojímačka veliká“, „páč“ jsem kdysi „v pravěku“ sám na vlastní kůži mnohokrát „pocejtil“, jaký je to fičák, když můžeš sedět v nebo viset pod vrtulí a omýván větrem „čučet“ na tu krásu pod sebou, či si rovnou do té hloubky hupsnout na „kusu hadru“ … a to si piš, že část naší krásné země tady u nás stojí za to vidět shůry … ten prožitek se nezapomíná …. proto „miladatlonnímu vrtulení“ zdar!

Za Vás, závoďačky a závoďáci, za tým Miladatlon, děkujeme FLY HELI – LPS, letecké práce a služby, s.r.o. za nabídku.

Ať Vám to lítá „na všech frontách“! Uvidíme se „na značkách“.

Zdarec Jura


5. 6. 2023 - Jak jsem to rozštípnul s „leteckým dnem“ ...

Miladatlon 2023 x Fly Heli vrtulník aneb jak jsem to „rozštípnul“ s „leteckým dnem“?

O tom, že někteří z Vás půjdou k mojí velké radosti v rámci „miladatlonního hemžení“ za odměnu „do vzduchu“, rozuměno budou se „vrtulit“, jsem Vám napsal již 3. 5. zde https://1url.cz/CrmNW

Pro mě osobně dilema veliké, jak mám „rozdat karty“, „páč“ jsem od počátku věděl, že chci prostřednictvím nabídky FLY HELI udělat radost nejen Vám, závoďáčkám a závoďákům oceněným „na bedně“, nýbrž i členům Týmu MT. Jsou to ony/oni, kdo rok co rok makají „na place“, aby pokud možno vše klaplo dle režijního plánu, s výjimkou objednávky přívětivé závodní podmínky, abyste se mohli řádně „vydovádět“ v a kolem ústeckého Jadranu. Jsou to ony/oni, kdo v neděli po závodech téměř padajíc na ústa balí cajky a uskladňují je … snad pro další ročník. Nemluvě o tom, že si řada členů mančaftu různě mění „šichty“, někteří i čerpají dovolenou, a to vše s radostí a nadšením pro společnou věc … zkrátka, „rozštípnul“ jsem to lehce v prospěch členů mančaftu a věřím, že byste na mém místě neučinili jinak.

Technická: Závoďačky, závoďáci, pokud budete chtít, budete mít i Vy možnost v rámci závodního dne zakusit jaký to je fičák, svištět ve vrtuli vzduchem. A že je u nás shůry na co koukat, tak „vo tom ani potom“. O jedno Vás však předem prosím. Pokud dorazíte k mašině, dejte přednost členům mančaftu, „páč“ budou spěchat zpět za Vámi „na plac“… díkes!

Jura

Kategorie závodů

 • Žáci Z8: 0,05 - 3,6 - 1,1 [km]
 • Žáci Z11 a Z14: 0,10 - 5,3 - 2,2 [km]
 • SHORT: 0,25 - 12,7 - 2,8 [km]
 • MIDDLE: 0,5 - 28,3 - 5,6  [km]
  vč. štafet
 • MIDDLE lékaři: 0,5 - 16,8 - 5,6  [km]
  vč. štafet
 • LONG: 1,5 - 33,6 - 8,4 [km]
 • KVADRIATLON: 0,5 - 2 - 16,8 - 5,6 [km]
 • HERO: 2,25 - 67,20 - 20,76 [km]

Kudy na start závodů ?
Google mapa | Mapy.cz

Zobrazit na mapě

logo terénní triatlon a kvadriatlon Miladatlon, jezero Milada, Ústí nad Labem