FacebookInstagramYouTube

STRABAG Rail a.s. jedním z hlavních partnerů XTERRA MILADATLON 2020

« zpět na seznam aktualit

2. 3. 2020

STRABAG Rail a.s. jedním z hlavních partnerů XTERRA MILADATLON 2020

Děkujeme vedení společnosti STRABAG Rail a.s. za podporu veřejné sportovní akci XTERRA MILADATLON 2020.

Tým XTERRA MILADATLON

Zdroj: web strabagrail.cz a YouTube 

O nás

STRABAG Rail a.s. je přední stavební společností s působností zejména na území České a Slovenské Republiky s přesahem do dalších evropských zemí. Jsme komplexní stavební firmou, přičemž naším nosným výrobním programem je realizace dopravních staveb se specializací na železniční stavby, kde jsme trvale špičkou v oboru a kde se jako generální zhotovitel podílíme na realizaci železničních koridorů.

Naše vlastní výrobní kapacity se v této oblasti zaměřují na oblast realizace železničního svršku a spodku, trakce a silnoproudých rozvodů, mostních a umělých staveb. Při realizaci používáme nejmodernějších stavebních technologií a současně vlastníme špičkově vybavenou kolejovou techniku, do jejíž modernizace v posledních letech, jako jediná společnost na českém stavebním trhu, každoročně investujeme značné finanční prostředky.

Kromě dopravních staveb dále intenzivně rozvíjíme naše aktivity v oblasti ekologických staveb, vodohospodářských staveb, inženýrských sítí a stejně tak pozemních a průmyslových objektů. Organizačně je tak společnost rozčleněna na několik samostatných výrobních oblastí a provozních jednotek.

Významnou součástí společnosti je i montážní základna v Chabařovicích s vlastním kolejištěm a portálovými jeřáby, dále pak i kvalitně vybavená projekční a geodetická divize.

Společnost STRABAG Rail a.s. provozuje také železniční nákladní dopravu (provozní jednotka CARGO).

Kategorie závodů

Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1
0,1-5,3-2,2
Triatlon short 0,25-12,7-2,8
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 vč. štafet
Triatlon long 1,5-33,6-8,4
Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 vč. štafet

Jak se dostanete na start ?

Zobrazit na mapě