FacebookInstagramYouTube

REGISTRACE NA MÍSTĚ NEBUDE UMOŽNĚNA

« zpět na seznam aktualit

8. 8. 2020

INFO pro nerozhodné …

REGISTRACE NA MÍSTĚ NEBUDE UMOŽNĚNA a ONLINE REGISTRACE KONČÍ V 24:00 hod. 9.8.2020

Vzhledem k okolnostem, kdy se registračka na poslední chvíli plní závratným tempem, mi přijde fair vůči nerozhodným potenciálním závoďačkám/závoďákům, abych již dnes zveřejnil avizované rozhodnutí o možnosti registrace na místě.

Jak jsem již dříve komentoval, minulý rok jsem sám svým „neobratným“ a k Vám závoďákům vstřícným rozhodnutím způsobil, že se Vás přišlo na místě regnout příliš mnoho, což mělo za následek zdržení programu závodního dne a „psychické vypětí“ mančaftu i časomíry.

Takto budeme mít před závody relativně klid „srovnat bobky pěkně podle velikosti“ tak, abyste měli všichni rovné podmínky, co se týká technického a materiálního zabezpečení poskytovaného z naší strany a v spolupráci s našimi partnery.

Za natěšený tým Miladatlon | XTERRA MILADATLON, Jura

INFO pro nerozhodné… REGISTRACE NA MÍSTĚ NEBUDE UMOŽNĚNA a ONLINE REGISTRACE KONČÍ V 24:00 hod. 9.8.2020! Vzhledem k okolnostem, kdy se registračka na poslední chvíli plní závratným tempem, mi přijde fair vůči nerozhodným potenciálním závoďačkám/závoďákům, abych již dnes zveřejnil avizované rozhodnutí o možnosti registrace na místě. Jak jsem již dříve komentoval, minulý rok jsem sám svým „neobratným“ a k Vám závoďákům vstřícným rozhodnutím způsobil, že se Vás přišlo na místě regnout příliš mnoho, což mělo za následek zdržení programu závodního dne a „psychické vypětí“ mančaftu i časomíry. Takto budeme mít před závody relativně klid „srovnat bobky pěkně podle velikosti“ tak, abyste měli všichni rovné podmínky, co se týká technického a materiálního zabezpečení poskytovaného z naší strany a v spolupráci s našimi partnery. Za natěšený tým Miladatlon XTERRA MILADATLON, ahoj na značkách, Jura https://www.miladatlon.cz/…/registrace-na-miste-nebude-umo…/ #xterramiladatlon #miladatlon #triatlon #kvadriatlon #jezeromilada #ustinadlabem

Příspěvek sdílený Miladatlon (@miladatlon),

Kategorie závodů

Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1
0,1-5,3-2,2
Triatlon short 0,25-12,7-2,8
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 vč. štafet
Triatlon long 1,5-33,6-8,4
Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 vč. štafet

Jak se dostanete na start ?

Zobrazit na mapě