FacebookInstagramYouTube

Představujeme vizualizace medailí MILADATLON a MČR v terénním triatlonu lékařů 24. 8. 2024

« zpět na seznam aktualit

31. 10. 2023

Baví mě vymýšlet, přemýšlet, jak opět „vyparádit“ miladatlonní hemžení, abyste měli, jak věříme, radost nejen z Vámi podaného sportovního výkonu … ale …

k tomu potřebuješ mít kolem sebe „člověky“, kteří jsou tak nějak podobně „švihlí“ a jsou ochotni vynaložit vlastní duševní i fyzické úsilí, mnohdy fortelně provedené řemeslo, pro radost Vás/nás všech. „Člověky“, kteří táhnou za jeden provaz. Jasan, aby byl Miladatlon Miladatlonem, je potřeba ochoty a souhry členek a členů týmu MT s donátory a partnery, bez kterých bychom „to“ zkrátka nedali … to není klišé, to je fakt.

Shodně jako každý rok, od počátku „miladatlonního hemžení“, děkuji našim partnerům z Medailerství Jana Vohryzková, jmenovitě paní Lávičkové [grafika stuh medailí], panu Mgr. Piherovi [grafika medailí a příprava pro výrobu] a v neposlední řadě majiteli společnosti panu Hellerovi, že tu miladatlonní  „káru“ táhnou společně s námi dál a věřím, že stejně jako nám, týmu Miladatlon, dělají radost i Vám, závoďačky a závoďáci.

Za tým Miladatlon a věřím i za Vás, Miladatloňačky a Miladatloňáci, DĚKUJEME!
Jura

Představujeme vizuály finisher medailí a medailí na stupně vítězů v terénním triatlonu a kvadriatlonu STRABAG Rail MILADATLON a MČR v terénním triatlonu lékařek a lékařů.

Obrázky vizuálů ve větším formátu a s popisem můžež zhlédnout i zde.


17. 9. 2020 Třešovice

Kde, kdo, jak pro Vás vyrábí miladatlonní medaile?

(foto publikováno s laskavým souhlasem majitele)

Při návratu z šumavských hvozdů jsme plánovaně navštívili malou obec Třešovice, ležící kousek na JV od Strakonic. Zde sídlí nejen Medailerství Jana Vohryzková  – ale zároveň i Mlékárna u krávy Amálky.

Přijali jsme pozvání paní Vohryzkové a pana Hellera, kteří nás provedli svým farmářským a medailerským královstvím. Mohli jsme tak bezprostředně zhlédnout  „mašinky “ - stroje, na kterých se pod rukama šikovných spolupracovníků rodí medaile nejen pro Vás miladatlonní závoďačky a závoďáky.

Na vlastní „voči“ jsme si prohlédli malou farmu, kde jsou zvířata chována doslova „v bavlnce“. Voňavá podestýlka, všude čisto, vše má svoje místo. Ochutnali jsme sýry s láskou a fortelem vyrobenými nejen z mléka krávy Amálky, ochutnali velké porce různě ochucených zmrzlin, v kterých nenajdete žádné chemické náhražky.

Jsem moc rád, že jsme měli možnost osobně poznat naše partnery, kteří jsou s námi od počátku miladatlonního snažení. Neměnil bych! Není nad osobní podání ruky, nad přímé poklábosení, namísto psaní mailů a telefonování.

Resumé:
Jsi/jste pořadateli jakýchkoliv závodů a dosud nemáte jasno o volbě zhotovitele medaile dle Vašeho zadání? Za mě je doporučení zřejmé. Mrkněte na web a kontaktujte pana Hellera.
Pokud Vás Vaše cesty zavedou do okolí Strakonic a „ujíždíte“ na dobrých sýrech, výtečných domácích zmrzlinách nebo obojím, neváhejte a do Třešovic uhánějte. Farmu najdete naproti obecnímu úřadu.

Poděkování:
Paní Vohryzková, pane Hellere, děkujeme za fajně strávené odpoledne, za dobroty, kterých se nám dostalo a především za fajnou spolupráci v rámci realizace závodů MILADATLON.
Sýry nám již dozrávají na vhodnějším místě.

Lída a Jura

Kategorie závodů

 • Žáci Z8: 0,05 - 3,6 - 1,1 [km]
 • Žáci Z11 a Z14: 0,10 - 5,3 - 2,2 [km]
 • SHORT: 0,25 - 12,7 - 2,8 [km]
 • MIDDLE: 0,5 - 28,3 - 5,6  [km]
  vč. štafet
 • MIDDLE lékaři: 0,5 - 16,8 - 5,6  [km]
  vč. štafet
 • LONG: 1,5 - 33,6 - 8,4 [km]
 • KVADRIATLON: 0,5 - 2 - 16,8 - 5,6 [km]
 • HERO: 2,25 - 67,20 - 20,76 [km]

Kudy na start závodů ?
Google mapa | Mapy.cz

Zobrazit na mapě

logo terénní triatlon a kvadriatlon Miladatlon, jezero Milada, Ústí nad Labem