FacebookInstagramYouTube

PKÚ, s.p., NOVÉ ÚSEKY MTB aneb když chlapi drží slovo

« zpět na seznam aktualit

3. 7. 2021

PKÚ, s.p., NOVÉ ÚSEKY MTB aneb když chlapi drží slovo

Palivový kombinát Ústí, s. p., NOVÉ ÚSEKY MTB aneb když chlapi drží slovo

Dne 23.6. jsem zveřejnil info o rekognoskaci mnou zamýšlených nových úseků kurzů MTB, kterou jsem absolvoval s pracovníky miladatlonního partnera, tj. PKÚ. Zamýšlené trasy byly mnohde zcela neprůchozí, natož aby byly průjezdné na Vašich strojích. Sám a růčo bych je zcela jistě nezprovoznil … tehdy jsem si řekl, „to je konečná“.

Ale chlapi z „Paliváče“ měli pro Vás, závoďačky a závoďáci, pochopení a prohlásili, „my to dáme!“ … „Až bude hotovo, cinkneme ti a omrkneš, zda jsme drželi stopu“ … dali slovo a podáním ruky jsme se rozloučili.

Čtvrtek 29.6. krátce po poledni „drnčí“ telefon a na displeji čtu Jan Vondruška, PKÚ. Přijímám hovor a slyším, „máme hotovo, můžeš vyrazit na obhlídku“.

„Na značky“ jsem se dostal až v pátek a co Vám budu povídat, jednak jsem překvapením padl na zadek a jak už je u mě v obdobných chvílích zvykem, normálka jsem z radosti a dojetím slzu uronil. Zkrátka PECKA nejvyššího kalibru! Nové části kurzů MTB spatřily světlo světa.

Jasan, na fotografiích kurzu LONG vidíš louže a „blátíčko“. Kurz nebude procházkou „růžovou zahrádkou“ i kdyby bylo v srpenci sucho, to je jasné jako facka. Mákneš si, ale pak to sebeuspokojení, že jsi to zmáknul, to bude „vončo“. Tím zde vyzývám již registrované middlouše: Nechceš se přeregistrovat do LONGU? Bude to „maso“. (Stačí mi napsat ZDE.)

Závoďačky a závoďáci, vysekáno/posekáno/proklestěno je na všech kurzech MTB i běhu. Pokud to k nám, k ústeckému Jadranu – jezero Milada, nemáte daleko a „bažíte“ po najetí kurzů … cesta je volná! Proč budeme tratě značit až těsně před MT, jsem se zmínil již dříve. Stávajícím průvodcem nechť Vám je mapa (vše máte na webu) a především jasně znatelné kontury kurzů přímo v terénu.

Již jsem psal: „Kde je dobrá vůle, je i cesta“.

Především za Vás, závodníky, hluboký hlavy sklon a díky náleží Ing. Walterovi Fiedlerovi, řediteli PKÚ, s.p., Bc. Janovi Vondruškovi, DiS., vedoucímu střediska Chabařovice a všem „chlapíkům“, kteří si mákli v terénu.

Za Tým Miladatlon DÍKY! Jura

Kategorie závodů

Triatlon žáci 0,05 - 3,6 - 1,1
0,1 - 5,3 - 2,2
Triatlon short 0,25 - 12,7 - 2,8
Triatlon middle 0,5 - 28,3 - 5,6 vč. štafet
Triatlon long 1,5 - 33,6 - 8,4
Kvadriatlon 0,5 - 2 - 16,8 - 5,6
Triatlon HERO 2,25 - 67,20 - 20,76

Kudy na start závodů ?
Google mapa | Mapy.cz

Zobrazit na mapě