FacebookInstagramYouTube

Nové části Miladatlon MTB kurzů budou

« zpět na seznam aktualit

23. 6. 2021

Nové části Miladatlon MTB kurzů budou

Uff … dnes mi spadl óóóbr šutrák ze srdce aneb „starosti“ pořadatele …

V zimě jsem si prošel a pořídil foto zamýšlených nových „vložek“ do kurzů MTB long kvadriatlon a middle. Již tehdy, když byly tratě pod sněhem, jsem si uvědomil, že jejich zprůchodnění sám růčo fakt nedám. 20.6. jsem se „vypravil“ na opětovnou obhlídku tratí a popravdě, polilo mě horko … však jsem Vám sem hodil video pořízené z ruky. Fakt na mě šly mrákoty. Přesto, že mi pan Ing. Walter Fiedler, ředitel PKÚ, sdělil již v zimě, že pro Vás, závoďačky a závoďáci, pracovníci podniku ty cesty zprůchodní, dohnaly mě obavy, že až uvidí tu bujnou vegetaci, na zprůchodnění nedojde.

A dnes?
Rekognoskace tratí s pracovníky PKÚ, s.p. pod vedením pana Bc. Jana Vondrušky, DiS., vedoucího střediska Chabařovice. Klepal jsem se jako ratlík, „páč“ jsem se obával, že uslyším „NE“. Opak byl pravdou a tak Vám mohu s radostí oznámit, že miladatlonní hemžení dostane počínaje letoškem „jinou, rozuměno terénnější, dimenzi“. Můj sen se stane skutečností.

Když půjde vše podle „fahrplan-u“, tak budete moci cca kolem poloviny července osedlat Vaše strojovny, tedy pokud bydlíte poblíž ústeckého Jadranu a budete mít chuť, a budete si moci tratě najet. Značit je budeme až těsně před závody, „páč“ bych nerad vystavoval bannery značení tratí poškození či riziku zcizení (stály dost kaček – pořídil jsem je díky štědrosti donátorů MT). Na webu máte mapy distancí, tak by neměl být problém, abyste svištěli podle nich.

Jak jsem již psal, „kde je vůle, je i cesta“ … můj „hluboký hlavy sklon“ patří vedení PKÚ, s.p. a všem do miladatlonní věci zainteresovaným pracovníkům.

Počínaje dneškem budu mít klidnější spaní … děkuji!

Pozn.: „Leso-luční“ kurz prosvištěte „na bomby“. Jsou tam přísavky – klíšťata. Po dvou toulkách rákosím a trávou jsem jich nachytal již 7 kousků. Ale běhal jsem tam jako indián – skoro „nahatej“.

Jura

Kategorie závodů

Triatlon žáci 0,05 - 3,6 - 1,1
0,1 - 5,3 - 2,2
Triatlon short 0,25 - 12,7 - 2,8
Triatlon middle 0,5 - 28,3 - 5,6 vč. štafet
Triatlon long 1,5 - 33,6 - 8,4
Kvadriatlon 0,5 - 2 - 16,8 - 5,6
Triatlon HERO 2,25 - 67,20 - 20,76

Kudy na start závodů ?
Google mapa | Mapy.cz

Zobrazit na mapě