FacebookInstagramYouTube

MOIRA CZ podpořila Miladatlon 2018

« zpět na seznam aktualit

14. 2. 2018

MOIRA CZ podpořila Miladatlon 2018

Společnost MOIRA CZ podpořila závody Miladatlon 2018 věcnými cenami. Děkujeme majiteli společnosti Mario Vlčkovi a jeho spolupracovníkům.

Tým Miladatlon


Capite, Corde et Manibus je motto firmy MOIRA.
Hlavou, srdcem a rukama tvoříme výrobky pro všechny, kteří hledají aktivní přístup k životu.

EY Podnikatelem roku 2017 Jihočeského kraje se stal Mario Vlček.
Zdroj: INFO.CZ dne 8.2.2018

Zakladatel a majitel společnost MOIRA, která vyrábí funkční prádlo, porotu přesvědčil svými podnikatelskými aktivitami, ale i svoji angažovaností při oživení historického centra Strakonic.


Mario Vlček, majitel firmy MOIRA CZ - poodhalil svoji filozofii:
Zdroj: Najít odvahu začít, vytrvat a neustoupit lžím - článek ze dne 27.10.2014, deník.cz

„Pokud chcete úspěšně podnikat, musíte mít na paměti, že jde vždy a především o veřejně prospěšnou službu. Ta je jedinou vaší výsadou. Nemůžete myslet pouze na peníze a majetek. Musíte věřit lidem a oni musejí uvěřit vám. Je nutné investovat do jejich vzdělání i pracovních jistot. Aby se podíleli na společné výrobě s hrdostí. A úspěch se časem dostaví." 


Moira je inteligentní oděvní systém, jehož základní součástí je funkční prádlo. Pojem funkční je použit proto, že prádlo tohoto typu je schopno efektivně komunikovat s pokožkou a tím prokazatelně měnit vlastnosti podle aktuální potřeby organizmu. Cílem našeho snažení je předložit zákazníkovi výrobek bez kompromisu, jehož synergické efekty ve výkonu neruší žádná složka, kterou bychom nebyli schopni vyladit vlastními silami. Výsledkem je zcela nová kvalita prádla.

Používání funkčního prádla se dnes rozšířilo z oblasti extrémních sportů do běžného života. Moira tvrdí: co je nezbytné pro extrém a doporučené pro výkonnostní sport, je praktické při sportování pro radost a velmi příjemné pro každodenní nošení i spaní. Proto je sortiment MOIRY tak široký a obsahuje výrobky od nočního prádla, po speciální oblečení do extrémních podmínek. Všechny druhy vždy obsahuje katalog vydaný pro určité období.

Kategorie závodů

Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1
0,1-5,3-2,2
Triatlon short 0,25-12,7-2,8
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 vč. štafet
Triatlon long 1,5-33,6-8,4
Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 vč. štafet

Jak se dostanete na start ?

Zobrazit na mapě