FacebookInstagramYouTube

Miladatlon_TopSwim čepice jsou povinné

« zpět na seznam aktualit

5. 5. 2022

Miladatlon_TopSwim čepice jsou povinné

Zdarec miladatloňáci, dnes dorazily silikonové čepice

Děkujeme našemu parťákovi TopSwim … Při této příležitosti si dovolím opět jednu „hustěkrutěpřísnou“ poznámku na Vaši adresu, závoďačky a závoďáci.

Čepičku musíš mít na „kebuli“, aby Tě záchranáři dobře viděli … „hele“ nevíš, přijde křeč, dojde Ti, dostaneš kopanec a tak podobně. Čepička je silikonová, takže „výmluva“, že jsi alergický/á na latex je „ptákovina“, že? V „Propozicích“ máš jasně napsáno: „Závodník je povinen použít silikonovou plaveckou čepičku MILADATLON respektive MT HERO dodanou pořadatelem. Pokud se závodník rozhodne použit i vlastní čepičku, pak čepička dodaná pořadatelem musí být ta vrchní.“ https://www.miladatlon.cz/propozice/#plavecka_cast_zavodu

Ptáš se PROČ? Protože coby pořadatel chovám úctu k našim partnerům, zde k TopSwim, a tak je namístě, abys jeho brand řádně vycachtal v ústeckém Jadranu – to si piš, že se najdeš na nějaké té fotografii a ve videu, takže jedině s TopSwim x MT „silikonem“ na hlavě … jasan (?).

Pokud chceš „machrovat“ s čepičkou získanou absolvováním nějakého super čuper závodu, klidně v ní dojdi až k vodě, ale před startem na ni „mlaskni“ tu miladatlonní. Když to neuděláš, fakt Tě bez pardonu disknu! Jo budu tak hustej a mysli si o mně co chceš. V předchozích ročnících mezi Vámi plavali MS, ME, olympijští účastníci/ce, reproušky a reprouši v nejrůznějších sportech, vč. XTERRA, a nikdo z nich „nehnul ani brvou“ … tak jest.

Tož mějte se fajně! Za tým MT, zdarec Jura

Kategorie závodů

Triatlon žáci 0,05 - 3,6 - 1,1
0,1 - 5,3 - 2,2
Triatlon short 0,25 - 12,7 - 2,8
Triatlon middle 0,5 - 28,3 - 5,6 vč. štafet
Triatlon long 1,5 - 33,6 - 8,4
Kvadriatlon 0,5 - 2 - 16,8 - 5,6
Triatlon HERO 2,25 - 67,20 - 20,76

Kudy na start závodů ?
Google mapa | Mapy.cz

Zobrazit na mapě