FacebookInstagramYouTube

Medailerství Jana Vohryzková partnerem a donátorem Miladatlon

« zpět na seznam aktualit

6. 1. 2021

Medailerství Jana Vohryzková partnerem a donátorem Miladatlon

Kde, kdo, jak pro Vás vyrábí miladatlonní medaile?

(foto publikováno s laskavým souhlasem majitele)

Při návratu z šumavských hvozdů jsme plánovaně navštívili malou obec Třešovice, ležící kousek na JV od Strakonic. Zde sídlí nejen medailérství – http://www.vyrobamedaili.cz/index  – ale zároveň i Mlékárna u krávy Amálky. Přijali jsme pozvání paní Vohryzkové a pana Hellera, kteří nás provedli svým farmářským a medailerským královstvím. Mohli jsme tak bezprostředně zhlédnout  „mašinky “ - stroje, na kterých se pod rukama šikovných spolupracovníků rodí medaile nejen pro Vás miladatlonní závoďačky a závoďáky.

Na vlastní „voči“ jsme si prohlédli malou farmu, kde jsou zvířata chována doslova „v bavlnce“. Voňavá podestýlka, všude čisto, vše má svoje místo. Ochutnali jsme sýry s láskou a fortelem vyrobenými nejen z mléka krávy Amálky, ochutnali velké porce různě ochucených zmrzlin, v kterých nenajdete žádné chemické náhražky.

Jsem moc rád, že jsme měli možnost osobně poznat naše partnery, kteří jsou s námi od počátku miladatlonního snažení. Neměnil bych! Není nad osobní podání ruky, nad přímé poklábosení, namísto psaní mailů a telefonování.

Resumé:
Jsi/jste pořadateli jakýchkoliv závodů a dosud nemáte jasno o volbě zhotovitele medaile dle Vašeho zadání? Za mě je doporučení zřejmé. Mrkněte na web a kontaktujte pana Hellera.
Pokud Vás Vaše cesty zavedou do okolí Strakonic a „ujíždíte“ na dobrých sýrech, výtečných domácích zmrzlinách nebo obojím, neváhejte a do Třešovic uhánějte. Farmu najdete naproti obecnímu úřadu.

Poděkování:
Paní Vohryzková, pane Hellere, děkujeme za fajně strávené odpoledne, za dobroty, kterých se nám dostalo a především za fajnou spolupráci v rámci realizace závodů MILADATLON.
Sýry nám již dozrávají na vhodnějším místě.

Lída a Jura


Děkujeme majitelce firmy "Medailerství - Jana Vohryzková" za vstřícnost, s kterou se společně se  spolupracovníky opětovně ujala vyhotovení finisher medailí a medailí pro závodníky vyhlašované na stupních vítězů závodů XTERRA MILADATLON.

Tým Miladatlon


Od letošního roku mohou zákazníci volit vyhotovení nejen medailí ve 3D provedení.
My jsme zvolili pro Miladatlon medaile "samozřejmě" v 3D provedení a již se nemůžeme dočkat, až dorazí do "hlavního miladatlonního stanu". smiley 
Věříme, že i Vám, zavoďačkám a závoďákům, udělají radost.

Kategorie závodů

Triatlon žáci 0,05 - 3,6 - 1,1
0,1 - 5,3 - 2,2
Triatlon short 0,25 - 12,7 - 2,8
Triatlon middle 0,5 - 28,3 - 5,6 vč. štafet
Triatlon long 1,5 - 33,6 - 8,4
Kvadriatlon 0,5 - 2 - 16,8 - 5,6
Triatlon HERO 2,25 - 67,20 - 20,76

Kudy na start závodů ?
Google mapa | Mapy.cz

Zobrazit na mapě