FacebookInstagramYouTube

Medaile Miladatlon a MT HERO 20.8.2022

« zpět na seznam aktualit

7. 10. 2021

Medaile Miladatlon a MT HERO 20.8.2022

... aneb až se jaro a léto zeptá, co jsi dělal na podzim a v zimě ...

Vizualizace medailí pro 5. ročník závodů v terénním triatlonu a kvadriatlonu.

Požádal jsem naše stálé partnery z firmy Medailerství Jana Vohryzková, jmenovitě pana Hellera, pana Mgr. Piheru, grafika, který připravuje podklady k samotné výrobě medailí a paní Lávičkovou, mimo jiné zhotovitelku grafických návrhů stuh, o přípravu všeho potřebného pro výrobu medailí, které obdržíte při příležitosti absolvování MT 2022 či MT HERO 2022.

Příští rok oslavíme spolu s Vámi malé "kulatiny" Miladatlon a proto jsem se rozhodl pro změnu tvaru medailí, jejich designu i velikosti.  Když malé "kulatiny", tak velké "kulaté" medaile, to dá rozum. laugh

Však mrkněte sami a pokud se Vám "placky" líbí, "klíďo píďo" chvalte ... sdílená radost = násobná radost, to je jasan.laugh

Pokud byste chtěli virtuálně nahlédnout do "medailérské kuchyně" a přitom se dozvědět něco i o Mlékárně U krávy Amálky, mrkněte níže do textu a na fotografie, které jsme pořídili při naší návštěvě v Třešovicích.

Děkujeme výše jmenovaným za fajnou spolupráci a to od počátku miladatlonního hemžení – společně dáme 5. rok a jistojistě i ty další.laugh

Za tým MT, Jura

17.9.2020 Třešovice

Kde, kdo, jak pro Vás vyrábí miladatlonní medaile?

(foto publikováno s laskavým souhlasem majitele)

Při návratu z šumavských hvozdů jsme plánovaně navštívili malou obec Třešovice, ležící kousek na JV od Strakonic. Zde sídlí nejen Medailerství Jana Vohryzková  – ale zároveň i Mlékárna u krávy Amálky.

Přijali jsme pozvání paní Vohryzkové a pana Hellera, kteří nás provedli svým farmářským a medailerským královstvím. Mohli jsme tak bezprostředně zhlédnout  „mašinky “ - stroje, na kterých se pod rukama šikovných spolupracovníků rodí medaile nejen pro Vás miladatlonní závoďačky a závoďáky.

Na vlastní „voči“ jsme si prohlédli malou farmu, kde jsou zvířata chována doslova „v bavlnce“. Voňavá podestýlka, všude čisto, vše má svoje místo. Ochutnali jsme sýry s láskou a fortelem vyrobenými nejen z mléka krávy Amálky, ochutnali velké porce různě ochucených zmrzlin, v kterých nenajdete žádné chemické náhražky.

Jsem moc rád, že jsme měli možnost osobně poznat naše partnery, kteří jsou s námi od počátku miladatlonního snažení. Neměnil bych! Není nad osobní podání ruky, nad přímé poklábosení, namísto psaní mailů a telefonování.

Resumé:
Jsi/jste pořadateli jakýchkoliv závodů a dosud nemáte jasno o volbě zhotovitele medaile dle Vašeho zadání? Za mě je doporučení zřejmé. Mrkněte na web a kontaktujte pana Hellera.
Pokud Vás Vaše cesty zavedou do okolí Strakonic a „ujíždíte“ na dobrých sýrech, výtečných domácích zmrzlinách nebo obojím, neváhejte a do Třešovic uhánějte. Farmu najdete naproti obecnímu úřadu.

Poděkování:
Paní Vohryzková, pane Hellere, děkujeme za fajně strávené odpoledne, za dobroty, kterých se nám dostalo a především za fajnou spolupráci v rámci realizace závodů MILADATLON.
Sýry nám již dozrávají na vhodnějším místě.

Lída a Jura

Kategorie závodů

Triatlon žáci 0,05 - 3,6 - 1,1
0,1 - 5,3 - 2,2
Triatlon short 0,25 - 12,7 - 2,8
Triatlon middle 0,5 - 28,3 - 5,6 vč. štafet
Triatlon long 1,5 - 33,6 - 8,4
Kvadriatlon 0,5 - 2 - 16,8 - 5,6
Triatlon HERO 2,25 - 67,20 - 20,76

Kudy na start závodů ?
Google mapa | Mapy.cz

Zobrazit na mapě