FacebookInstagramYouTube

LPS, letecké práce a služby - FLY HELI - partner Miladatlon

« zpět na seznam aktualit

3. 5. 2023

LPS, letecké práce a služby - FLY HELI - partner Miladatlon

… aneb borky a borci, někteří z Vás, kteří vystoupáte na bedně MT2023 nejvýš, budete se moci za odměnu „vrtulit“…

Vrtulník Robinson R44 „se přivrtulí“ z domovské stojánky v Roudnici n. L. … mrkni, čti.

„Přiletěla“ mi nabídka pro Vás, závoďačky a závoďáci, kterou jsem nemohl odmítnout, byť „v obavách“, že se tak letošní „miladatlonní hemžení“ může lehce „zvrhnout“ laughv letecký den nad ústeckým Jadranem, Českým středohořím, hradem Střekovem, údolím Labe třeba až k Portě Bohemica.

Drnčí mi „telefén“, ozve se mně neznámý hlas. Znáš to, následuje zdvořilostní úvod, vzájemná „oťukávačka“ a ejhle, „docvaklo mi“. „Vrtule“ je to, oč tu „fičí“. Dáváme si spicha a pilot nejen „vrtule“ cca praví: Mohu ti nabídnout „vrtulení“ pro závoďáky STRABAG Rail MILADATLON 2023. Co ty na to? „No ty kráso“, to je nabídka, která se neodmítá, že jo (?) … Beru!

Odměnění obdrží na stupních vítězů vouchery a vězte, pokud byste se nestihli „odvrtulit“ po vyhlášení výsledků MT2023, budete se moci dostavit k mašině v jiném termínu na její domovské stojánce či jinde.

Závoďáci, již víte, že se mi příčí dělat ze závodů „pouťovou zábavu“ a tak to na MT také nikdy nebude, „páč“ terénní triatlon a kvadriatlon je to, oč „na miladatlonním place běží“. Možnost Vašeho „vrtulení“  je ovšem jiná „liga“, to je jasan.

Jakmile jde o „vrtule“, pokouší se o mě „dojímačka veliká“, „páč“ jsem kdysi „v pravěku“ sám na vlastní kůži mnohokrát „pocejtil“, jaký je to fičák, když můžeš sedět v nebo viset pod vrtulí a omýván větrem „čučet“ na tu krásu pod sebou, či si rovnou do té hloubky hupsnout na „kusu hadru“ … a to si piš, že část naší krásné země tady u nás stojí za to vidět shůry … ten prožitek se nezapomíná …. proto „miladatlonnímu vrtulení“ zdar!

Za Vás, závoďačky a závoďáci, za tým Miladatlon, děkujeme FLY HELI – LPS, letecké práce a služby, s.r.o. za nabídku.

Ať Vám to lítá „na všech frontách“! Uvidíme se „na značkách“.

Zdarec Jura

Kategorie závodů

Triatlon žáci 0,05 - 3,6 - 1,1
0,1 - 5,3 - 2,2
Triatlon short 0,25 - 12,7 - 2,8
Triatlon middle 0,5 - 28,3 - 5,6 vč. štafet
Triatlon long 1,5 - 33,6 - 8,4
Kvadriatlon 0,5 - 2 - 16,8 - 5,6
Triatlon HERO 2,25 - 67,20 - 20,76

Kudy na start závodů ?
Google mapa | Mapy.cz

Zobrazit na mapě