FacebookInstagramYouTube

KOLOSHOPCZ opět donátorem Miladatlon

« zpět na seznam aktualit

13. 6. 2020

KOLOSHOPCZ opět donátorem Miladatlon

Je nám ctí, že sporťáci na slovo vzatí ze společnosti KOLOSHOP s.r.o. opět materiálně podpoří uspořádání závodů XTERRA MILADATLON.

Závodnice a závodníci žákovských kategorií vyhlašovaní na stupních vítězů obdrží věcné ceny věnované týmem KOLOSHOPCZ.

I za Vás, mladé triatlonistky a triatlonisté, DĚKUJEME!

Tým Miladatlon

KOLOSHOPCZ otevřel dne 3.6.2019 super čuper novou prodejnu v Teplicích.
Kde ji najdete? ..... Ulice Míru, pozemek p.č. 242/9, Teplice - Novosedlice 417 31, tj. ZDE


Zdroj: web koloshop.cz

 

KOLOSHOP o sobě:

"Koloshop.cz je předním dodavatelem kol a cyklokomponentů světových značek. Naší doménou je on-line prodej kol horských, silničních, trekingových, crossových a dětských. Nechybí ani kola pro BMX, Freestyle, 4X, Downhill a Freeride.

Jsme parta lidi kteří cyklo-technice a cyklistice obecně fandí a rozumí. Bez okolků můžeme prohlásit, že cyklistika je doslova našim životním stylem. Také víme, jak je důležité mít možnost poradit se s odborníky a jak je taková praxí ověřená rada při nákupu cenná. Proto nejsme jen virtuální, ale provozujeme cyklistickou prodejnu v Teplicích a Praze, se stejnými cenami jako na našem eshopu!


Cyklistický eshop a kamenné prodejny Koloshop.cz se věnují prodeji kvalitního cyklistického zboží od většiny výrobců. Přesně víme, jaká jízdní kola a cyklo komponenty prodáváme a jsme připraveni Vám k nim poskytnout dostatek důležitých informací o jejich vlastnostech, kompatibilitě a jejich záruční či pozáruční servis. Rádi bychom Vás také ujistili, že naše ceny suverenně patří mezi nejnižší v ČR!

Jsme přesvědčeni, že právě oněch 15 let praxe, více než 100 000 vyřízených objednávek a neskutečně výhodné ceny, jsou důvodem proč byste si měli vybrat jako cyklistického parťáka právě nás."

Kategorie závodů

Triatlon žáci 0,05-2,5-1 a 0,1-5-2
Triatlon short 0,25-11-2,5
Triatlon middle 0,5-20-5 vč. štafet
Triatlon long 1,5-32-10
Kvadriatlon 0,5-2-20-5 vč. štafet

Jak se dostanete na start závodů Miladatlon 2019?

Zobrazit na mapě