FacebookInstagramYouTube

ENERVIT stálým partnerem XTERRA MILADATLON

« zpět na seznam aktualit

8. 3. 2020

ENERVIT stálým partnerem XTERRA MILADATLON

Společnost VITAR Sport, s.r.o., oficiální dodavatel značky ENERVIT do České republiky, shodně jako v předchozích ročnících závodů i letos podpoří pořádání XTERRA MILADATLON 2020.

Účastníci závodů budou mít na občerstvovačkách k dispozici iontové nápoje ENERVIT Isotonic Drink - pomeranč a závodnice/závodníci oceňovaní na stupních vítězů ve věkových kategoriích XTERRA MILADATLON MIDDLE a MILADATLON triatlon middle štafety obdrží vouchery ENERVIT.

I za závoďáky děkujeme za podporu, tým XTERRA MILADATLON


Pilule, bobule, prášky, gely, ionťáky ….. jasně, všeho s mírou.

Nejsme vrcholoví sporťáci, my jsme hobíci, co si klidně střihnou knedlo, vepřo, zelo + pivo. Samozřejmě nikoliv před startem, to je jasná zpráva. Ale pozóóór, i naše tělesné schránky vyžadují adekvátní péči a tréninkové, předzávodní, závodní i pozávodní ladění motorů. Pokud máte zájem, zhlédněte nebo si rovnou stáhněte doporučení, která pro nás všechny bez rozdílu sportovní výkonnosti připravili odborníci v ENERVITU.

<< zpět na Propozice


ENERVIT TEAM - čeští sportovci

ENERVIT TEAM - zahraniční sportovci

ENERVIT: Specialista na sportovní výživu pro vytrvalce

Sportujte lépe s Enervitem, výjimečnou a oblíbenou sportovní výživou známou efektivní podporou výkonnosti. Enervit nabízí širokou škálu energetických výživových doplňků, které vás ochrání před pocitem hladu, bleskově dodají energii a vytáhnou vás z krize. Další vás připraví na sport nebo pomůžou s regenerací.

Podstatou Enervitu jsou promyšlené výrobky postavené na samotné podstatě fungování organizmu při vytrvalostním výkonu. Díky tomu Enervit pomáhá lépe využívat váš tréninkový čas i výkonnostní potenciál. Celé spektrum produktů Enervit je jednoduše přehledné a hravě pokryje celý váš sportovní výkon od postupné přípravy organizmu na sport 2 hodiny před výkonem (Enervit PRE Sport), přes doplňování tekutin a energie během sportu (iontový nápoj Enervit G Sport, energetické gely Enervitene Sport, tablety GT Sport nebo koncentráty Enervitene Sport), až po podporu regenerace a tím i efektivnější růst vaší sportovní výkonnosti (legendární regenerační nápoj Enervit R2 Sport).

Enervit vyniká především svojí vysokou funkčností, kvalitou, výbornou chutí a rychlým nástupem účinku. Proto je Enervit významným parťákem všech sportovců na různých výkonnostních úrovních od hobíků po profesionály. Na Enervit spoléhá například mistryně světa v zimním i terénním triatlonu Helena Erbenová, úspěšní triatlonisté Filip Ospalý či Daniel Fontana, řada cyklistů i celých cyklistických týmů včetně pětinásobného vítěze Tour de France Miguela Induraina či profesionální stáje SKC TUFO Prostějov s dráhovými mistry světa, pětinásobný mistr republiky v půlmaratonu Vít Pavlišta nebo mnoho běžců na lyžích v čele s legendou dálkových běhů Stanislav Řezáčem a jeho Silvini Madshus Teamem.

Na špičkovou sportovní výživu Enervit, která má za sebou už více než 45 let zkušeností s vytrvalostními sporty, spoléhají i účastníci prestižních sportovních akcí, jako je lyžařská Jizerská 50, běžecký seriál Běhej lesy nebo cyklistický závod Bike Prague. Enervit pomáhá vytrvalcům sportovat lépe nejen díky svým osvědčeným produktům, ale také nejrůznějšími projekty typu sportovních seminářů a kempů, článků o výživě nebo o správném tréninku. 

Kategorie závodů

Triatlon žáci 0,05-2,5-1 a 0,1-5-2
Triatlon short 0,25-11-2,5
Triatlon middle 0,5-20-5 vč. štafet
Triatlon long 1,5-32-10
Kvadriatlon 0,5-2-20-5 vč. štafet

Jak se dostanete na start závodů Miladatlon 2019?

Zobrazit na mapě