FacebookInstagramYouTube

Chystáme změny v trasování

« zpět na seznam aktualit

6. 2. 2020

Chystáme změny v trasování

Závoďačky, závoďáci, prosím – ZBYSTŘETE!!!

Nebyl by to Miladatlon – XTERRA MILADATLON – kdyby zůstalo při „starém“, že?
V území Milada postupně dochází k vyasfaltování obvodové komunikace nacházející se v 2. úrovni od břehů jezera a nejen té. Asfaltový povrch sám o sobě bude jistě přínosem např. pro naše inline aktivity či kolečkové lyžování, o tom žádná. Svoje opodstatnění má i vzhledem k obslužnosti území stran složek IZS. Ne tak pro naplnění snahy o vytyčení xterráckých tratí s přihlédnutím k terénním možnostem daných lokalitou jezera.

Proto vězte:
Níže Vám servíruji komplet vizualizaci změněného okruhu běžecké distance. Shorťáci poběží okruh 1x, middlouši 2x a longáči 3x. Okruh zahrnuje „diretisimu“ vedoucí po břehu odvodňovací strouhy, která míří kolmo na vrstevnice směrem k vrchu Na Běhání. Popravdě, změnu profilu běžecké tratě jsem konzultoval s jedním z nejpovolanějších, tj. aktivním triatletem Jakub Merle. Pokud byste snad měli v úmyslu podávat protesty, či se jinak bouřit, prosím, obracejte se na Kubu  … pozn.: změny trasování tím však nedocílíte. 

Pro účely rekognoskace tratě - tréninku - připojuji odkaz na zobrazení trasy, k exportu GPS záznamu: https://mapy.cz/s/lomedecoju (import jsem provedl z Garmin Fenix 3).

Stejně tak dojde ke změně částí MTB tratí.
V případě shortu se bude jednat o nepatrnou změnu, ale v případě middlu a longu zařadím část, kterou jsem chtěl zařadit od samého prvopočátku, ale „bál“ jsem se, že byste mě hnali. Již se nebojím, protože vím, že „To dáte!“.
Prosím o strpení, protože budu mít s pořízením a hlavně přípravou prezentace celkem dost práce … TEPRVE AŽ BUDU MÍT VŠE KOMPLET PŘIPRAVENO, ZVEŘEJNÍM INFO EN BLOC NA WEBU A FB UDÁLOSTI XTERRA MILADATLON 2020.

Co se oproti stávající prezentaci nezmění?
Nezmění se parametry závodů žákovských kategorií, trasování plaveckých distancí a trasování C1/K1/SUP distance kvadriatlonu.

Za tým XTERRA MILADATLON Jura

Kategorie závodů

Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1
0,1-5,3-2,2
Triatlon short 0,25-12,7-2,8
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 vč. štafet
Triatlon long 1,5-33,6-8,4
Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 vč. štafet

Jak se dostanete na start ?

Zobrazit na mapě