FacebookInstagram

Miladatlon 2018

Výsledky závodů můžete zhlédnout ZDE

Z výsledovky si můžete stáhnout a uložit vlastní personalizovaný diplom v pdf formátu.

Níže, pod tabulkou, naleznete výsledovkou zpracovanou Václavem Benešem, redaktorem litomericko.cz


Tab.: autor Miladatlon


4.9.2018
Zdroj: Litoměřicko.24.cz
Autor: Václav Beneš
 

Miladatlon 2018 se vydařil nad očekávání

Ústí nad Labem – O tom, že ústecké jezero Milada patří k nejvyhledávanějším místům, hlavně v letních měsících, již nikdo nepochybuje, protože se zde každým rokem koná stále více akcí. Důkazem může být i sobota 25. srpna 2018, protože to se na jeho březích sešli vyznavači triatlonu a kvadriatlonu, aby se zúčastnili Miladatlonu 2018. Počasí sice nebylo ideální, ale to téměř dvě stovky mužů žen a dětí nemohlo od startu odradit.

Triatlon žáci:

Celkové pořadí děti od 6. do 8. let (2012 až 2010) – 50 + 2 500 + 1 000 metrů: 1. Oliver Lodr (Bitters superior cyklofit) – 19:45.9, 2. Šimon Lukeš – 19:50.3, 3. Petr Šára (AC Praha 1890) – 20:11.9, 4. Matěj Rous (KRK Litoměřice) – 20:35.8, 5. Pavlína Orlowská (PEPET) – 23:37.2, 6. Jan Lukeš – 25:11.8, 7. Nela Brzková (ELEVEN MERCEDES MITAS) – 26:15.6.

Chlapci od 6. do 8. let (2012 až 2010) – 50 + 2 500 + 1 000 metrů: 1. Oliver Lodr (Bitters superior cyklofit) – 19:45.9, 2. Šimon Lukeš – 19:50.3, 3. Petr Šára (AC Praha 1890) – 20:11.9, 4. Matěj Rous (KRK Litoměřice) – 20:35.8, 5. Jan Lukeš – 25:11.8.

Dívky od 6. do 8. let (2012 až 2010) – 50 + 2 500 + 1 000 metrů: 1. Pavlína Orlowská (PEPET) – 23:37.2, 2. Nela Brzková (ELEVEN MERCEDES MITAS) – 26:15.6.

Celkové pořadí děti od 9. do 14. let (2009 až 2004) – 100 + 5 000 + 1 500 metrů: 1. Nicol Vesecká (TRI KLUB Příbram) – 24:31.5, 2. Adam Hanek (Triatlet Karlovy Vary) – 27:48.2, 3. Nikola Kusebauchová – 28:07.7, 4. Emma Rousová (KRK Litoměřice) – 28:15.5, 5. Martin Tichý (SG Doksy) – 28:49.4, 6. Barbora Synáčková – 29:06.4, 7. Ema Šárová (AC Praha 1890) – 31:08.5, 8. Karolína Šárová – 33:43.8, 9. Zuzana Tonarová – 34:21.3, 10. Jan Tonar – 35:17.5.

Chlapci od 9. do 11. let (2009 až 2007) – 100 + 5 000 + 1 500 metrů: 1. Adam Hanek (Triatlet Karlovy Vary) – 27:48.2, 2. Martin Tichý (GG Doksy) – 28:49.4, 3. Jan Tonar – 35:17.5.

Dívky od 9. do 11. let (2009 až 2007) – 100 + 5 000 + 1 500 metrů: 1. Ema Šárová (AC Praha 1890) – 31:08.5, 2. Karolína Šárová – 33:43.8, 3. Zuzana Tonarová – 34:21.3.

Dívky od 12. do 14. let (2006 až 2004) – 100 + 5 000 + 1 500 metrů: 1. Nicol Vesecká (TRI KLUB Příbram) – 24:31.5, 2. Nikola Kusebauchová – 28:07.7, 3. Emma Rousová (KRK Litoměřice) – 28:15.5, 4. Barbora Synáčková – 29:06.4.

Triatlon short:

Celkové pořadí muži a ženy nad 15. let (2003 a starší) – 250 + 11 000 + 2 500 metrů: 1. Šimon Kobližek (SBR TT Ústí nad Labem) – 39:16.6, 2. Miroslav Volf (Běžci Chomutov) – 43:42.0, 3. Vojtěch Kurka – 44:45.3, 4. Marek Čumpelík – 44:47.2, 5. Miloš Lukačovič (Šneci) – 46:11.2, 6. Martina Štěpánková (Fitmin) – 47:01.7, 7. Miroslav Vlach (Geny z Keni) – 47:40.8, 8. Martin Blecha (Šviháci) – 47:49.4, 9. Martin Tichý (SG Doksy) – 48:00.1, 10. Vít Groulík – 48:38.0.

Muži od 15. do 17. let (2003 až 2001) – 250 + 11 000 + 2 500 metrů: 1. Marek Čumpelík – 44:47.2,  2. Vít Groulík – 48:38.0, 3. Petr Synáček – 48:38.0.

Ženy od 15. do 17. let (2003 až 2001) – 250 + 11 000 + 2 500 metrů: 1. Lucie Blechová (LBS Sport Team) – 51:29.0, 2. Tereza Holinková – 59:31.4.

Muži od 18. do 21. let (2000 až 1997) – 250 + 11 000 + 2 500 metrů: 1. Šimon Kobližek (SBR TT Ústí nad Labem) – 39:16.6.

Ženy od 18. do 21. let (2000 až 1997) – 250 + 11 000 + 2 500 metrů: 1. Barbora Kohoutová – 53:54.4.

Muži od 22. do 39. let (1996 až 1979) – 250 + 11 000 + 2 500 metrů: 1. Vojtěch Kurka – 44:45.3, 2. Miloš Lukačovič (Šneci) – 46:11.2, 3. Miroslav Vlach (Geny z Keni) – 47:40.8, 4. David Nademlejnský (Narozeninový tým) – 49:59.4, 5. Petr Žitný – 50:07.9, 6. Pavel Houdek – 50:34.7, 7. Vojtěch Kosinka – 51:06.2, 8. Libor Hess – 51:12.0, 9. Jakub Helešic – 54:31.3, 10. Pavel Krev – 55:38.0.

Ženy od 22. do 39. let (1996 až 1979) – 250 + 11 000 + 2 500 metrů: 1. Eva Diničová (Běhny s.r.o.) – 00:49:11.8, 2. Jana Pánková (Běžci Chomutov) – 00:51:34.9, 3. Lucie Klausová – 00:51:46.8, 4. Lucie Plíšková – 00:54:36.7, 5. Barbora Folbergerová – 00:56:38.3, 6. Eva Hadravová (Běháme spolu) – 00:58:23.3, 7. Dominika Opočenská – 01:00:38.2, 8. Olga Božíková – 01:04:38.2, 9. Lída Vodáková (SRTG Teplice) – 01:08:49.9.

Muži od 40. do 49. let (1978 až 1969) – 250 + 11 000 + 2 500 metrů: 1. Miroslav Volf (Běžci Chomutov) – 43:42.0, 2. Martin Tichý (SG Doksy) – 48:00.1, 3. Václav Pilný (Skylog) – 49:04.3, 4. Radislav Střílek (Šneci) – 52:41.4, 5. Martin Kolář (Kolářovci) – 54:19.5, 6. Marek Pros (Skylog) – 54:45.1.

Ženy od 40. do 49. let (1978 až 1969) – 250 + 11 000 + 2 500 metrů: 1. Martina Štěpánková (Fitmin) – 47:01.7, 2. Taťána Kusebauchová – 00:55:16.9, 3. Miluše Absolonová Chvalovská (MiJa) – 00:58:05.2, 4. Jana Kapitániková (MiJa) – 01:01:12.7, 5. Věra Pravcová (Cykloteam Ostrov) – 01:03:27.4, 6. Marcela Kubíková – 01:04:00.4, 7. Zuzana Poupěová (Pupíci) – 01:05:09.1.

Muži od 50. do 59. let (1968 až 1959) – 250 + 11 000 + 2 500 metrů: 1. Martin Blecha (Šviháci) – 47:49.4.

Ženy od 50. do 59. let (1968 až 1959) – 250 + 11 000 + 2 500 metrů: 1. Vladana Tichá (SG Doksy) – 57:24.2.

Štafety 50 + 11 000 + 2 500 metrů: 1. Koloshop Team Bublovi (Jan Bubla + Jan Bubla + Petra Bublová) – 39:58.1, 2. RST Výtahy Ústí nad Labem (Jaromír Král st. + Jaromír Král ml. + Roman Svoboda) – 45:22.2, 3. USK PROVOD Ústí nad Labem (Petra Fiklíková + Jana Mešo) – 49:02.9, 4. RST Výtahy Ústí nad Labem (Veronika Stará + Petra Svobodová + Hana Šteflová) – 58:41.8.

Štafety, člen od 6. do 12. let (2012 až 2006) – 50 + 11 000 + 2 500 metrů: 1. Koloshop Team Bublovi (Jan Bubla + Jan Bubla + Petra Bublová) – 39:58.1.

Štafety, všichni členové starší 16. let – 50 + 11 000 + 2 500 metrů: 1. RST Výtahy Ústí nad Labem (Jaromír Král st. + Jaromír Král ml. + Roman Svoboda) – 45:22.2, 2. USK PROVOD Ústí nad Labem (Petra Fiklíková + Jana Mešo) – 49:02.9, 3. RST Výtahy Ústí nad Labem (Veronika Stará + Petra Svobodová + Hana Šteflová) – 58:41.8.

Triatlon long:

Celkové pořadí muži a ženy nad 18. let (2000 a starší) – 500 + 20 000 + 5 000 metrů: 1. Ondřej Petr (Active Tour Cycling Team) – 01:06:25.8, 2. Jakub Merle (KOME klub Kraslice) – 01:08:24.3, 3. Pavel Jindra (Multisport Team) – 01:10:51.7, 4. David Janda (SK Kola Víšek) – 01:14:12.4, 5. Jiří Blažek (Jablonecké Mattonky) – 01:14:28.8, 6. Tomáš Obr (BODYID.com) – 01:15:02.6, 7. Marek Peterka (Triade Děčín) – 01:18:27.8, 8. Michal Oppelt (Krušnoman TT Litvínov) – 01:21:34.4, 9. Otakar Zalabák (SK MP Děčín) – 01:21:36.4, 10. Jiří Pelc (Triatlet Karlovy Vary) – 01:21:38.0.

Muži ELITE nad 18. let (2000 a starší) – 500 + 20 000 + 5 000 metrů: 1. Ondřej Petr (Active Tour Cycling Team) – 01:06:25.8, 2. Jakub Merle (KOME klub Kraslice) – 01:08:24.3, 3. Pavel Jindra (Multisport Team) – 01:10:51.7, 4. David Janda (SK Kola Víšek) – 01:14:12.4, 5. Tomáš Obr (BODYID.com) – 01:15:02.6, 6. Jakub Odl (Witte Bike team) – 01:29:17.5.

Ženy ELITE nad 18. let (2000 a starší) – 500 + 20 000 + 5 000 metrů: 1. Hana Šlapová (KOME klub Kraslice) – 01:27:29.3, 2. Veronika Kounovská (Cykloteam Ostrov) – 01:48:22.2.

Muži od 18. do 21. let (2000 až 1997) – 500 + 20 000 + 5 000 metrů: 1. Filip Nosek – 01:45:28.0, 2. Roman Hetcl – 01:53:21.0.

Muži od 22. do 39. let (1996 až 1979) – 500 + 20 000 + 5 000 metrů: 1. Michal Oppelt (Krušnoman TT Litvínov) – 01:21:34.4, 2. Jiří Pelc (Triatlet Karlovy Vary) – 01:21:38.0, 3. Ondřej Kotrč – 01:22:10.0, 4. Ladislav Beránek (Koloshop team Teplice) – 01:23:37.0, 5. Petr Dycka (Podrážek) – 01:23:49.6, 6. Miroslav Havel (T.J. Sokol Dolní Mísečky) – 01:24:24.8, 7. Jan Novák (Zřejmě dobrý oddíl) – 01:24:32.6, 8. Tomáš Kroča – 01:25:57.8, 9. Ondřej Benda (RED tým) – 01:26:09.8, 10. Petr Sentenský – 01:26:46.4.

Ženy od 22. do 39. let (1996 až 1979) – 500 + 20 000 + 5 000 metrů: 1. Natálie Nováková – 01:36:05.2, 2. Zlata Havlová (T.J. Sokol Dolní Mísečky) – 01:39:13.0, 3. Hana Hahn (Sweep Ultimate Gym) – 01:39:23.3, 4. Dominika Dušková – 01:44:11.4, 5. Anna Chytilová (TRIŽENY) – 01:44:32.2, 6. Tereza Nováková (Zřejmě dobrý oddíl) – 01:50:25.5, 7. Karolína Skalková – 01:53:16.8, 8. Michaela Rauerová (Báječné ženy v běhu) – 01:54:18.3, 9. Květa Kuklová (Báječné ženy v běhu) – 02:01:01.8, 10. Jana Muchová (Báječné ženy v běhu) – 02:06:55.8.

Muži od 40. do 49. let (1978 až 1969) – 500 + 20 000 + 5 000 metrů: 1. Jiří Blažek (Jablonecké Mattonky) – 01:14:28.8, 2. Marek Peterka (Triade Děčín) – 01:18:27.8, 3. Otakar Zalabák (SK MP Děčín) – 01:21:36.4, 4. Tomáš Vojtěchovský – 01:23:09.4, 5. Pavol Ňachaj – 01:26:31.1, 6. Lukáš Konečný – 01:26:40.7, 7. Petr Prokoš (Sweep Ultimate Gym) – 01:27:40.8, 8. Petr Mendl – 01:27:52.2, 9. Jindřich Stuchl (Cykloteam Ostrov) – 01:28:43.1, 10. Tomáš Friedl (Skřivánci) – 01:28:59.5.

Ženy od 40. do 49. let (1978 až 1969) – 500 + 20 000 + 5 000 metrů: 1. Vendulka Praská (Atletika Litvínov) – 01:35:09.7, 2. Jana Seemanová (Sokol Strašnice) – 01:41:44.2, 3. Renáta Vesecká (Pankration gym) – 01:42:25.2, 4. Ivona Pikešová (Bebíčka) – 01:47:53.7, 5. Petra Prokopová (Šneci v běhu) – 01:54:28.2, 6. Andrea Pernstecherová – 02:04:56.5.

Muži od 50. do 59. let (1968 až 1959) – 500 + 20 000 + 5 000 metrů: 1. Přemysl Rous (KRK Litoměřice) – 01:27:19.8, 2. Tomáš Seeman (Medicína Praha) – 01:28:57.1, 3. Jaroslav Holub (Úsobí) – 01:29:21.7, 4. Pavel Dolanský (Hobýci) – 01:33:00.3.

Smíšené štafety se součtem věků závodníků do 119. let: 1. EPO tým (Josef Mezník + Ondřej Procházka + Eliška Cibulková) – 01:23:01.8, 2. HO Tisá (Michal) – 01:37:16.1.

Smíšené štafety se součtem věků závodníků od 120. let: 1. Radler Atletik (Petr Brouk + Jana Zemanová + Jiří Ebel) – 01:31:29.7, 2. Kamil Tonar + Vladimír Ježek + Jana Tonarová – 01:41:50.4.

Kvadriatlon:

Celkové pořadí štafety, muži a ženy nad 18. let (2000 a starší) – 500 + 2 000 + 20 000 + 5 000 metrů: 1. Pavel Šára (AC Praha 1890) – 01:35:49.9, 2. Martin Jansa – 01:37:45.2, 3. František Šára (TJ Chemička Ústí nad Labem) – 01:39:59.8, 4. UJEP OHS (Josef Prokop + Martin Mádlík + Martin Malý + Luboš Reis) – 01:40:46.3, 5. Jaromír Škorpil – 01:50:51.4, 6. Ladislava Antalová (Koloshop Team) – 01:53:20.4, 7. Martin Kohlíček (X ski school Strážné) – 01:53:40.7, 8. Luděk Rychtr (X ski school Strážné) – 01:54:34.8, 9. Jan Cibulka (X ski school Strážné) – 01:59:33.1, 10. ApeLIJO (Ivana Poštová + Lukáš Terč + Jaroslav Tvrdík + Ondřej Zíma) – 02:04:40.4, 11. Naďa Bublová (Koloshop Team) – 02:10:05.9.

Muži od 22. do 39. let (1996 až 1979) – 500 + 2 000 + 20 000 + 5 000 metrů: 1. Martin Jansa – 01:37:45.2, 2. Jaromír Škorpil – 01:50:51.4, 3. Jan Cibulka (X ski school Strážné) – 01:59:33.1.

Ženy od 22. do 39. let (1996 až 1979) – 500 + 2 000 + 20 000 + 5 000 metrů: 1. Ladislava Antalová (Koloshop Team) – 01:53:20.4.

Muži od 40. do 49. let (1978 až 1969) – 500 + 2 000 + 20 000 + 5 000 metrů: 1. Pavel Šára (AC Praha 1890) – 01:35:49.9, 2. František Šára (TJ Chemička Ústí nad Labem) – 01:39:59.8, 3. Martin Kohlíček (X ski school Strážné) – 01:53:40.7, 4. Luděk Rychtr (X ski school Strážné) – 01:54:34.8.

Ženy od 40. do 49. let (1978 až 1969) – 500 + 2 000 + 20 000 + 5 000 metrů: 1. Naďa Bublová (Koloshop Team) – 02:10:05.9.

Štafety bez rozdílu pohlaví a věku: 1. UJEP OHS (Josef Prokop + Martin Mádlík + Martin Malý + Luboš Reis) – 01:40:46.3, 2. ApeLIJO (Ivana Poštová + Lukáš Terč + Jaroslav Tvrdík + Ondřej Zíma) – 02:04:40.4.

Pořadatele, kteří nevěděli do čeho jdou, potěšil obrovský zájem. Účastníci byli spokojeni, což je utvrdilo v tom, že svou práci odvedli na více jak sto procent. Miladatlon 2018 je již sice minulostí, ale za rok se všichni těší na shledanou na Miladatlonu 2019.

Autor: Václav Beneš

Kategorie závodů
MT 2019

Triatlon žáci a dorostenci
Triatlon short junioři, dospělí
a štafety
Triatlon middle junioři, dospělí,
a štafety
Triatlon long junioři, dospělí
Kvadriatlon junioři, dospělí
a štafety

Jak se dostanete na start závodů Miladatlon 2018?

Zobrazit na mapě