Aktuality | Miladatlon

FacebookInstagram

RAZDVAFIT partnerem Miladatlon

« zpět na seznam aktualit

31. 7. 2018

RAZDVAFIT partnerem Miladatlon

Děkujeme Romaně Bičákové a Zdeňkovi Krejčovi, majitelům společnosti FITMARKT s.r.o., kteří pod značkou RAZDVAFIT provozují prodejnu zdravé a sportovní výživy v Ústí nad Labem, za podporu pořadateli závodů Miladatlon 2018.

Tým Miladatlon

 

RAZDVAFIT - prodejna zdravé a sportovní výživy

Naši malou rodinnou firmu jsme zakládali především proto, že se zdravý životní styl stal postupně součástí našich životů i pracovní prioritou a umožňuje nám vymýšlet a realizovat neustále něco nového.

Historicky první a aktuálně jedinou prodejnu RAZDVAFIT jsme otevírali v březnu 2017 přímo proti bývalému kinu Hraničář.

Na více než sto metrech čtverečných naleznou příznivci zdravého životního stylu potraviny bio i nebio, FAIR TRADE, raw, balené, instantní, chlazené, pečivo, hotové pokrmy, nápoje, čaje, bylinky, kávy, obiloviny, luštěniny, přílohy, polotovary, koření, kaše, makrobiotiku, velký výběr sušenek, tyčinek, ořechů, superpotravin, sušených plodů a semínek, sirupů, tinktur, sladidel, doplňků stravy, kosmetiky i eko drogerie. Malou část sortimentu tvoří i bio, medicinální vína, vermuty a medoviny.

Sportovci, vegani, bezlepkáři, diabetici, zdraví i nemocní, děti, mladí i věkově pokročilí u nás naleznou zajímavý sortiment, který se neustále rozšiřuje.

Pravidelnými ochutnávkami a prezentacemi seznamujeme naše zákazníky s novými výrobky, nabízíme dárkové poukázky, připravujeme balíčky pro sportovní kluby, firmy i jednotlivce.

Přijďte nás navštívit a prohlédněte si zajímavý sortiment našeho obchodu na vlastní oči.

Těšíme se na Vás!

Kategorie závodů

Triatlon žáci a dorostenci
Triatlon short junioři a dospělí
Triatlon short rodinné štafety
Triatlon long junioři a dospělí
Triatlon long ELITE
Triatlon long štafety týmů
Kvadriatlon junioři a dospělí
Kvadriatlon štafety týmů

Jak se dostanete na start závodů Miladatlon 2018?

Zobrazit na mapě