FacebookONLINE REZERVACEInstagram

Partnerství s EMSPOMA pokračuje

« zpět na seznam aktualit

26. 4. 2019

Partnerství s EMSPOMA pokračuje

Děkujeme panu Jiřímu Duškovi, majiteli obchodní značky EMSPOMA, za podporu, které se nám, respektive závodníkům Miladatlon 2019, dostalo.

Společnost Jutta, s.r.o. daruje ženám a mužům, kteří se umístí na 3. místě v absolutním pořadí kategorií závodů v triatlonu short, middle a long, profesionální masážní prostředky EMSPOMA.

I za Vás děkujeme. Tým Miladatlon.


Již jsme psali:
Na stupních vítězů budou vyhlašovány vždy první tři zavoďačky/závodníci všech věkových kategorií všech závodů v triatlonu a kvadriatlonu. Vyhlášení absolutních pořadí v triatlonu short, middle a long je "malinko" nad rámec "miladatlonních ceremonií. laugh

Kdo ctí značku EMSPOMA? Mrkněte sami na foto níže na stránce .... např. Eva Vrabcová Nývltová, Jirka Homoláč a mnozí další .....

Kdo používá výhradně značku EMSPOMA při své práci sportovního maséra? .... např. Mgr. David Cihlář, Ph.D. a jeho tým

Náš příběh

Naše společnost JUTTA s.r.o. je českou specializovanou rodinnou společností, která v oblasti výroby profesionálních masážních prostředků úspěšně působí na trhu od roku 1997. Tradice našich masážních prostředků však sahá již do roku 1965. V roce 1997 jsme odkoupili tajné receptury od společnosti TECHNIASPORT a nadále pokračujeme již v zavedené tradici. Od té doby stále pracujeme na vývoji, abychom se co nejvíce přiblížili potřebám a životnímu stylu našich zákazníků. Naše společnost nepůsobí jen na území České a Slovenské republiky, ale už řadu let úspěšně dobývá i zahraniční teritoria. Podíl exportu JUTTA s.r.o. činí cca 38 % z celkových tržeb. JUTTA s.r.o. můžete najít ve více než 10 zemích světa, mezi něž patří např.: Rusko, Maďarsko, Švýcarsko, Belgie, Německo, Rakousko či Slovinsko. Motem naší společnosti je „Poctivost a tvořivost“ spolu s jasným cílem budovat zdravý životní styl.

Kategorie závodů

Triatlon žáci 0,05-2,5-1 a 0,1-5-2
Triatlon short
jednotlivci 0,25-11-2,5
štafety 0,05-11-2,5
Triatlon middle
jednotlivci a štafety
0,5-20-5

Triatlon long

jednotlivci 1,5-32-10
Kvadriatlon
jednotlivci a štafety
0,5-2-20-5

Jak se dostanete na start závodů Miladatlon 2019?

Zobrazit na mapě