FacebookInstagramYouTube

KOLOSHOPCZ opět donátorem Miladatlon

« zpět na seznam aktualit

13. 6. 2019

KOLOSHOPCZ opět donátorem Miladatlon

Je nám ctí, že sporťáci na slovo vzatí ze společnosti KOLOSHOP s.r.o. opět materiálně podpoří uspořádání závodů Miladatlon.

Závodnice a závodníci žákovských kategorií vyhlašovaní na stupních vítězů obdrží věcné ceny věnované týmem KOLOSHOPCZ.

I za Vás, mladé triatlonistky a triatlonisté, DĚKUJEME!

Tým Miladatlon

KOLOSHOPCZ otevřel dne 3.6.2019 super čuper novou prodejnu v Teplicích.
Kde ji najdete? ..... Ulice Míru, pozemek p.č. 242/9, Teplice - Novosedlice 417 31, tj. ZDE


Zdroj: web koloshop.cz

 

KOLOSHOP o sobě:

"Koloshop.cz je předním dodavatelem kol a cyklokomponentů světových značek. Naší doménou je on-line prodej kol horských, silničních, trekingových, crossových a dětských. Nechybí ani kola pro BMX, Freestyle, 4X, Downhill a Freeride.

Jsme parta lidi kteří cyklo-technice a cyklistice obecně fandí a rozumí. Bez okolků můžeme prohlásit, že cyklistika je doslova našim životním stylem. Také víme, jak je důležité mít možnost poradit se s odborníky a jak je taková praxí ověřená rada při nákupu cenná. Proto nejsme jen virtuální, ale provozujeme cyklistickou prodejnu v Teplicích a Praze, se stejnými cenami jako na našem eshopu!


Cyklistický eshop a kamenné prodejny Koloshop.cz se věnují prodeji kvalitního cyklistického zboží od většiny výrobců. Přesně víme, jaká jízdní kola a cyklo komponenty prodáváme a jsme připraveni Vám k nim poskytnout dostatek důležitých informací o jejich vlastnostech, kompatibilitě a jejich záruční či pozáruční servis. Rádi bychom Vás také ujistili, že naše ceny suverenně patří mezi nejnižší v ČR!

Jsme přesvědčeni, že právě oněch 15 let praxe, více než 100 000 vyřízených objednávek a neskutečně výhodné ceny, jsou důvodem proč byste si měli vybrat jako cyklistického parťáka právě nás."

Kategorie závodů

Triatlon žáci 0,05-2,5-1 a 0,1-5-2
Triatlon short 0,25-11-2,5
Triatlon middle 0,5-20-5 vč. štafet
Triatlon long 1,5-32-10
Kvadriatlon 0,5-2-20-5 vč. štafet

Jak se dostanete na start závodů Miladatlon 2019?

Zobrazit na mapě