FacebookONLINE REZERVACEInstagram

EMSPOMA partnerem Miladatlon

« zpět na seznam aktualit

24. 5. 2018

EMSPOMA partnerem Miladatlon

Děkujeme panu Jiřímu Duškovi, majiteli obchodní značky EMSPOMA, za podporu, které se nám, respektive závodníkům Miladatlon 2018, dostalo.

Společnost Jutta, s.r.o. daruje prvním třem ženám a mužům v kategorii triatlonu long vlastní výrobky,
tj. profesionální masážní prostředky EMSPOMA.

Aby to Vám ostatním závodníkům nebylo líto, naleznete všichni ve Vašich startovních balíčcích rovněž produkt značky EMSPOMA.

Je nám velkým potěšením, že se Vám závodníkům dostane této podpory.

I za Vás děkujeme, tým Miladatlon

Kdo ctí značku EMSPOMA? Mrkněte sami na foto níže na stránce .... např. Eva Vrabcová Nývltová, Jirka Homoláč a mnozí další .....

Kdo používá výhradně značku EMSPOMA při své práci sportovního maséra? .... např. Mgr. David Cihlář a jeho tým

Náš příběh

Naše společnost JUTTA s.r.o. je českou specializovanou rodinnou společností, která v oblasti výroby profesionálních masážních prostředků úspěšně působí na trhu od roku 1997. Tradice našich masážních prostředků však sahá již do roku 1965. V roce 1997 jsme odkoupili tajné receptury od společnosti TECHNIASPORT a nadále pokračujeme již v zavedené tradici. Od té doby stále pracujeme na vývoji, abychom se co nejvíce přiblížili potřebám a životnímu stylu našich zákazníků. Naše společnost nepůsobí jen na území České a Slovenské republiky, ale už řadu let úspěšně dobývá i zahraniční teritoria. Podíl exportu JUTTA s.r.o. činí cca 38 % z celkových tržeb. JUTTA s.r.o. můžete najít ve více než 10 zemích světa, mezi něž patří např.: Rusko, Maďarsko, Švýcarsko, Belgie, Německo, Rakousko či Slovinsko. Motem naší společnosti je „Poctivost a tvořivost“ spolu s jasným cílem budovat zdravý životní styl.

Kategorie závodů

Triatlon žáci 0,05-2,5-1 a 0,1-5-2
Triatlon short
jednotlivci 0,25-11-2,5
štafety 0,05-11-2,5
Triatlon middle
jednotlivci a štafety
0,5-20-5

Triatlon long

jednotlivci 1,5-32-10
Kvadriatlon
jednotlivci a štafety
0,5-2-20-5

Jak se dostanete na start závodů Miladatlon 2018?

Zobrazit na mapě